Mesut Komser Tutuklandı


Rıza babanın efsane ekibinde ki başkomiser Hüsnü çoban anlamadığım bir şekilde sırtından vuruldu. Bugünkü 400. bölümde başkomiser Hüsnü bey ölümden döndü.

Hüsnü beyin oğlunun birisi komser Mesut beye sert çıktı. Komser Mesut bey iyice dolup sorgu odasında birisinin ağzını burnunu kafasını gözünü yamulttu:)

Sonra bu yamulmuşa öldü raporu çıkardılar. Sanırsam doktorlar bir dümen çevirip öldü gösterdiler.

Sorgulanan Mesut komser tutuklandı. Önümüzdeki yeni bölümlerde olayın iç yüzünü göreceğiz. Mesut komser cezaevinden çıkar. Arka sokakların bu bölümünde Karadayı dizisinde oynayan bir oyuncu yer aldı.

06.05.2016/23:59

Yakuphan Kılınç
Yazı Sahibi

Yakuphan Kılınç
Yakuphan Kılınç
Yazı Sayısı 295 Yazısı var.
Aldığı Yorum 13 Yorum Almış
Bilgiler
Eklenme Tarihi 6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi.
Okunma Sayısı 381 kez okundu.
Beğeni Düzeyi
Begeni Sayısı 0 kişi yazıyı beğenmiş.
Eleştiri Sayısı 0 kişi yazıyı eleştirmiş.
Paylaşım
Facebook da Paylaş Facebook' da Paylaş
Yazıyı Profilinizde Paylaşır.

Bu yazıya sadece sitemizin üyeleri yorum yapabilir. Yorum yapabilmek için üye olunuz ya da üye girişi yapınız.
Telif Hakkı Uyarısı!

Mesut Komser Tutuklandı isimli yazı, Yakuphan Kılınç tarafından 6 Mayıs 2016 tarihinde sitemize eklenmiştir. Aksi ispat edilmediği sürece, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. Maddesi gereği eserin tamamının telif hakları yazara aittir. Herhangi bir şekilde "alıntı olduğu ve hangi yazara ait olduğu" belirtilmeden ve yazarın sitemizdeki sayfasına link vermeden kullanmak hırsızlıkla eşdeğer suçtur. İlgili Kanun gereği Eser sahibi şikayetçi olduğu taktirde cezai müeyyidesi 3 yıldan 6 yıla kadar paraya çevrilemez hapis, 150.000/300.000 YTL ağır para cezasıdır. Yine İnternet yasası gereği de her hangi bir sitede yazıların kullanılması halinde site sahipleri sorumlu olup, sistemlerini Cumhuriyet Savcılıklarının incelemelerine açmak durumundadır. Gelişen teknoloji sayesinde yapılan incelemeler; IP tespiti ve yazının gönderildiği bilgisayarın bulunmasına imkan vermektedir. Şikayet halinde, sitemizin avukatları da konu ile ilgileneceklerdir...Giriş PaneliHaftanın Konusu
Barış

Bu hafta, haftanın konusu Barış seçilmiştir. Bu konuda yazılan yazıları okumak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz...

Yazıları Oku

Kitaplar

Can Gözüm Gibisin İstanbulCan Gözüm Gibisin İstanbul
Abdurrahman Tümer

Köşe Yazıları

Erol SunatBu Kibarlık Bizi Öldürecek!
Erol Sunat

Ertuğrul Erdoğanİyi Bir Hamle Yapmalıyız
Ertuğrul Erdoğan